Канцлер Австрії: Торговельна війна США та ЄС зіграє на руку Китаю.
04.02.2025
2841
Журналіст
Шосталь Олександр
04.02.2025
2841
У разі торгової війни між США та Євросоюзом обидві сторони зазнають втрат, - Шалленберг
За словами федерального канцлера Австрії Александера Шалленберга, у разі торговельної війни між США та Євросоюзом обидві сторони стикаються з втратами, але єдиним виграючим може бути Китай.
Я сподіваюся, що цього не станеться, тому що у торговельній війні всі зазнають втрат, а єдиним, хто виграє, насправді буде Китай. Якщо замислитися, що щодня через Атлантику проходять 4 млрд євро, стає очевидним, що це - наш найважливіший торговельний партнер, але так само і навпаки. Тому я вважаю, що в разі конфлікту ми лише нашкодимо одне одному", - прокоментував Шалленберг погрози президента США ввести нові тарифи проти товарів з ЄС та можливу реакцію на це Євросоюзу, передає Укрінформ.
За словами канцлера Австрії, Євросоюз підготувався до такої ситуації і готовий реагувати в залежності від подальших новин.
"Ми до цього підготувалися, адже ситуація не була для нас несподіванкою. Залежно від того, які надходитимуть новини, ми зможемо відповідно реагувати", - зауважив Шалленберг.
За переконаннями канцлера, європейським країнам важливо залишатися єдиною і брати участь у рішеннях разом, а не розходитися.
Канцлер сподівається, що в питанні тарифів між США та ЄС буде досягнуто компроміс.
Читайте також
- Залужний підтвердив участь у виборах президента: що відомо про плани ексголовкома
- Удари на відстань 1300 км: Зеленський назвав нові цілі далекобійних санкцій
- Українські дрони вдруге вразили НПЗ в Уфі та стратегічний об'єкт РФ у Пензі
- Ідеолог РДК “Кардинал” розповів про шлях від протестів на Болотній до війни з РФ
- Зустріч Зеленського і Залужного: президент запитав про вибори, а посол відповів
- Удари по тіньовому флоту РФ: Кулеба розповів, скільки суден уразила Україна

