Канцлер ФРГ Мерц про Іран: режим аятолл приречений через насильство.
Коментарі Фридриха Мерца щодо іранського режиму
Як повідомляє UATV: Канцлер Федеративної Республіки Німеччина Фридрих Мерц висловив думку про те, що режим аятолл в Ірані незабаром впаде внаслідок жорстокого поводження з протестуючими. За його словами, якщо режим може утримувати владу лише за допомогою насильства, то він фактично приречений.
Міжнародні дії та економічні санкції
Водночас Європейський Союз почав підготовку до нових обмежувальних заходів щодо Ірану. Це свідчить про зростаючу стурбованість міжнародної спільноти щодо ситуації в країні. Крім того, Сполучені Штати Америки запровадили 25% пошлин для всіх країн, які співпрацюють з Іраном. Ці дії вказують на посилення економічного тиску на іранський режим в умовах зростаючих протестів та невдоволення населення.
Ситуація в Ірані залишається напруженою, і міжнародні дії, зокрема з боку Європейського Союзу та США, свідчать про прагнення посилити тиск на режим аятолл. Зростаючі протести в країні, викликані економічними труднощами та порушеннями прав людини, можуть суттєво вплинути на стабільність влади. В умовах міжнародної ізоляції та внутрішніх викликів, подальший розвиток подій в Ірані може мати серйозні наслідки як для регіону, так і для глобальної політики.
Читайте також
- Саміт НАТО в Анкарі: Рютте та Трамп обговорюють ризики від Росії та ППО для України
- Зеленський і Трамп в Анкарі домовились про передачу технології Patriot Україні
- Європарламент підтримав відкриття переговорів з Україною: коли стартує перший кластер
- Зеленський та Навроцкий провели зустріч в Анкарі: що обговорили лідери
- Трамп анонсував ліцензію на виробництво ракет Patriot в Україні
- В Україні змінили правила видачі посвідчень водія: нові терміни дії та медогляди

