Київ у жалобі після атаки РФ: 30 загиблих, пошуки тривають.
Трагічні події в Києві
Як повідомляє UATV: Внаслідок російської атаки на Київ у ніч на 2 липня загинули 30 осіб. Три тіла жертв були знайдені під завалами, і пошуково-рятувальні роботи тривають. Ця трагедія викликала глибокий біль та сум серед населення.
День траура
У зв'язку з подіями 2 липня, 3 липня 2023 року в Києві оголошено День траура. Місто вшановує пам'ять загиблих, і жителі мають можливість висловити свої співчуття та підтримку родинам жертв. Траурні заходи проходять по всьому місту, підкреслюючи солідарність та єдність українського народу в цей важкий час.
Ця трагедія стала ще одним підтвердженням жорстокості конфлікту, який триває в Україні, і засвідчує, наскільки важливою є підтримка постраждалих у такі важкі часи. День траура в Києві надає можливість не лише вшанувати пам'ять загиблих, а й об'єднати суспільство в прагненні до миру і справедливості.
Читайте також
- Екстрені відключення світла у Києві та області: що відомо про режим «Укренерго»
- Київ накрив смог через пожежі та обстріли: як довго триватиме забруднення
- Ракетний удар по Києву: знищено лабораторії Інституту біохімії НАН України
- Київ: 30 загиблих після удару по багатоповерхівці: рятувальники шукають 8 зниклих
- Удар по Криворіжжю 3 липня: одна людина загинула, п'ятеро поранених у лікарні
- У Львові водій тролейбуса №24 помітив гранату на дорозі: евакуація пасажирів

