Київська область отримала 730 мільйонів: на які об'єкти підуть кошти.
Фінансування для Київських громад
Як повідомляє inkorr.com: Місцеві громади Київської області отримають понад 730 мільйонів гривень на завершення будівництва низки важливих об'єктів. Основними отримувачами цих коштів стануть військова адміністрація області та місцеві громади, зокрема Бучанська і Ірпінська.
"Відповідне рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 5 листопада. Кошти спрямують Міністерству розвитку громад та територій з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, залишки якого утворилися станом на 1 січня 2025 року", - повідомили представники відомства.
Ці фінансові ресурси будуть використані для завершення 30 проєктів, серед яких - будівництво житлових будинків, шкіл, спортивних і медичних закладів.
Відновлення життєдіяльності в зруйнованих районах
Такі інвестиції допоможуть відновити життя в районах, постраждалих від конфлікту. Це дозволить мешканцям повернутися до звичного ритму, навчати своїх дітей і будувати майбутнє у своїх рідних громадах", - підкреслив Віцепрем'єр-міністр з відновлення України - Міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
Окрім того, на Бородянщині планується оновлення громадського простору - Активний парк, який стане місцем для спорту та відпочинку місцевих жителів. Цей проєкт реалізують на базі популярного тимчасового парку, створеного у 2025 році, що здобув велику популярність серед населення.
Таким чином, виділені кошти мають вирішальне значення для відновлення інфраструктури в Київській області, що дозволить місцевим жителям знову отримати доступ до необхідних послуг і відновити життя в громадах після важких часів. Реалізація таких проєктів не лише покращить умови життя, а й сприятиме соціальному відновленню регіону.
Читайте також
- Статки Ілона Маска перевищили $1,1 трлн: як йому це вдалося
- Російська економіка на межі паливної кризи: що сталося з НПЗ
- Steam відкрив “Фестиваль куль” зі знижками до 85%: коли завершиться
- США випередили Саудівську Аравію та Росію: хто тепер найбільший експортер нафти
- Ілон Маск стане першим трильйонером в історії: що відомо про IPO SpaceX
- Україна має дефіцит 150 млрд на армію: уряд шукає гроші на реформу зарплат військових

