Китай може зупинити війну одним дзвінком Путіну: заява посла США при НАТО.
Заява посла США при НАТО
Як повідомляє TSN.ua: Посол США при НАТО Метью Вітакер заявив, що Китай може зупинити війну в Україні одним телефонним дзвінком до Володимира Путіна. Він закликав до припинення підтримки Росії, зазначивши, що китайська сторона має можливість вплинути на ситуацію.
Вітакер підкреслив, що Китай є найбільшим у світі покупцем сирої російської нафти, що свідчить про тісні економічні зв'язки між країнами. Він також зазначив, що Росія стала повністю залежною від Китаю у сфері критично важливих деталей та безпілотників.
"Китай може зателефонувати Володимиру Путіну і завтра покласти край цій війні, а також припинити продаж технологій подвійного призначення." Метью Вітакер
Крім того, він акцентував, що "ця війна повністю можлива завдяки Китаю". Ці коментарі підкреслюють важливу роль, яку Китай може відіграти у глобальному конфлікті.
Вплив Китаю на глобальні процеси
Заява посла США свідчить про зростаючу тривогу щодо впливу Китаю на глобальні геополітичні процеси, особливо в контексті війни в Україні. Китайські економічні зв'язки з Росією можуть стати вирішальним фактором у врегулюванні конфлікту, якщо Пекін вирішить змінити свою позицію. Це також підкреслює важливість дипломатичних зусиль на міжнародному рівні для досягнення миру в регіоні.
Читайте також
- Заміна Єрмака на Буданова не змінить стиль управління: що каже Рибачук
- Сирський і командувач НАТО обговорили посилення ППО: новий план розвитку ракетних військ до 2030
- Іран замінував запаси урану вибухівками: як це ускладнює операцію США
- Путін визнав проблеми на фронті та погрожує “Орешником”: нові ризики для України
- VPN-бум у Росії: 9,2 млн завантажень за місяць на тлі тотальної цензури
- Екс-прем’єра Іспанії підозрюють у контрабанді: у кабінеті знайшли коштовності на 1,3 млн євро

