Китай намагається зупинити цінову війну на ринку електромобілів.


Китайські чиновники запросили до Пекіна керівників провідних виробників електромобілів для вирішення проблем, пов'язаних з тривалою ціновою війною. У зустрічі взяли участь представники від Міністерства промисловості та інформаційних технологій, ринкового регулятора і головного агентства економічного планування.
На зустрічі присутні були керівники понад дюжини компаній, таких як Zhejiang Geely Holding Group Co. та Xiaomi Corp. Чиновники закликали виробників електромобілів до саморегулювання і попередили, що не варто продавати автомобілі нижче собівартості або робити нерозумні знижки.
Чиновники підкреслюють важливість зустрічей, бо цінова війна може призвести до банкрутства для деяких компаній. Влада акцентує на необхідності розвитку сектору, оскільки навіть цінова війна може бути небезпечною для підприємств
Попередження китайських владних органів
Останнім часом BYD розпочав цінову війну, що викликало гнів галузевих організацій та державних ЗМІ. Китайська асоціація автовиробників видала заяву, де попереджає про можливі наслідки цінової війни та небезпеку для ланцюга поставок у зв'язку з хибним колом, в яке потрапляє сектор.
Під час зустрічі керівників виробників електромобілів з китайськими чиновниками обговорювалися питання, пов'язані з ціновою війною у секторі. Стримування цін є важливим для життєздатності компаній, тому влада закликає виробників до саморегулювання, щоб уникнути серйозних наслідків для галузі в цілому.
Уряд Китаю доклав зусиль, щоб попередити розгортання цінової війни в секторі електромобілів, закликавши керівників компаній до саморегулювання й уникнення нерозумних знижок. Це може допомогти уникнути банкрутства підприємств і зберегти стабільність галузі в цілому.
Читайте також
- Українські абоненти мобільного зв'язку стануть "своїми" у Європі: що зміниться вже з 2026 року
- У Німеччині назвали головний страх Путіна: це змінить перебіг війни
- Українцям у Чехії спростили пошук роботи: з'явився корисний гайд
- Виплати призупинять: українцям дали час до 1 жовтня на важливу процедуру
- На порозі газового колапсу: чи загрожує Україні дефіцит блакитного палива взимку
- США схвалили укол від ВІЛ із майже 100% захистом: лише дві ін'єкції на рік