Компанія Ілона Маска стала найдорожчим приватним стартапом у світі.
Компанія SpaceX стала найціннішим стартапом у світі після відкриття акцій для інвесторів
Приватний стартап SpaceX Ілона Маска став найціннішим у світі після відкриття інвесторам можливості придбати акції компанії. Оціночна ринкова вартість виробника ракет та супутників зросла до 350 мільярдів доларів, завдяки підвищенню ціни на акції компанії на 65%. Про це повідомляє газета Financial Times з посиланням на джерела.
Згідно з угодою, SpaceX разом з інвесторами, які виявили особливий інтерес до компанії мільярдера, придбають акції на суму 1,25 мільярда доларів за ціною 185 доларів за штуку.
SpaceX перегнала компанію ByteDance, власника TikTok, ринковою вартістю близько 300 мільярдів доларів, яка ще минулого місяця була провалена.
І сама SpaceX придбає акції на суму понад 500 мільйонів доларів, решта коштів буде надійшла від зовнішніх інвесторів, які поспішають підтримати бізнес-інтереси Маска.
Варто зауважити, що Маск витратив не менше 260 мільйонів доларів під час американських президентських виборів, щоб допомогти Дональду Трампу повернутися в Білий будинок. За словами самого Трампа, Маск і бізнесмен Вівек Рамасвамі очолять нову організацію, яка буде займатися поліпшенням ефективності уряду та боротьбою з бюрократією.
Нагадаємо, компанія SpaceX Ілона Маска отримала контракт від Пентагону для розширення доступу України до більш захищеної, військової версії свого супутникового розподільчого мережі Starlink. Згідно з контрактом, 2500 терміналів Starlink, які вже знаходяться в Україні, матимуть доступ до Starshield - класифікованого та зашифрованого сигналу через Starlink, який складніше підірвати або перешкодити. Це додатково до 500 терміналів, які вже були підключені до Starshield раніше.
Читайте також
- У роботі низки застосунків компанії Meta стався збій
- Військовослужбовці зможуть отримати нові послуги в «Дії»: Шмигаль розповів деталі
- OpenAI запустила нейромережу Sora, яка перетворює текст у відео
- Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ роботизований комплекс Droid TW
- Німеччина і США створюють універсальне програмне забезпечення для українських дронів – FT
- Хакери атакували оборонні підприємства України