Найбільший банк Кіпру закрив тисячі рахунків росіян.


Банк Кіпру - Bank of Cyprus - закрив близько 20 тисяч рахунків, що належали 7 тисячам громадян Росії. Залишилися відкритими лише рахунки російських пенсіонерів. Про це повідомив представник банку.
Процес санації клієнтського портфеля почався у 2014 році, коли Росія потрапила під санкції після приєднання Криму. Тоді російські клієнти складали 4% портфеля банку, а сьогодні їх частка становить 0,4%.
Закриті рахунки, які належали переважно російським пенсіонерам, були закриті згідно з міжнародними стандартами комплаєнсу та політикою управління ризиками.
Bank of Cyprus підкреслює, що його політика спрямована на захист репутації, інтересів клієнтів та акціонерів. Однак, банк розглядатиме можливість співпраці з російськими громадянами, які законно перебувають у Європі, не потрапили під санкції та ведуть діяльність, що відповідає політиці банку.
Читайте також
- Вбивство українки та її дочки у Німеччині: зʼявилися нові деталі
- Американські роботодавці скаржаться на працівників-зумерів
- На фронті загинув майор ДСНС. Згадаймо Богдана Братка
- Італія за три роки планує працевлаштувати майже пів мільйона іноземців
- В Україні хмарно з проясненнями: прогноз погоди на 2 липня
- Штрафи, конфіскація й в’язниця: що чекає порушників правил рибальства