Курська операція викриває вразливість режиму Путіна — ЗМІ.
28.08.2024
1449

Журналіст
Шосталь Олександр
28.08.2024
1449

Операція в Курській області змінила хід війни з Росією і заспокоїла союзників. За інформацією журналіста Едварда Лукаса, Україна має можливість оточити 3 тисячі російських солдатів, що можуть бути обмінені на українських військовополонених, які знаходяться у Росії.
Характерною рисою російського режиму є нездатність ухвалювати правильні рішення і неготовність реагувати на кризи. Успіх російських організацій залежить від замовчування негативних новин перед керівництвом.
"Навіть не підозрювали, що Україна розпочне війну проти Путіна в 2022 році. Ніхто не вчасно попередив про те, наскільки шкодить Росії режим в Києві, який Путін називає 'нацистським маріонетковим'", - наголошує Лукас.
Режим Путіна стає вразливим, зіштовхуючись з гнучким та інноваційним противником. Україна завдає ударів по російському режиму, а зняття обмежень на використання західної далекобійної зброї в Росії підсилює роль ЗСУ.
Джерело: ZN.UA
Читайте також
- 800 тисяч російських військових можуть одержати "нові накази" після перемир'я в Україні, – BILD
- Між Китаєм і США: як країни Перської затоки можуть змінити баланс сил у сфері ШІ
- Bloomberg розкрив очікування Путіна від переговорів із Трампом
- Покровський напрямок: у 59 бригаді нагально змінили комбрига - ЗМІ
- "Нейтралітет не означає байдужість": Австрія може долучитися до миротворчої місії в Україні
- В Україні зареєстровано понад 167 тисяч воєнних злочинів росіян - Лубінець