Квартири, елітні авто та земельні ділянки: чим володіє ексочільниця Хмельницької МСЕК Тетяна Крупа.


У селі Волиця Хмельницької області сім'я колишнього голови Хмельницької медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) Тетяни Крупи володіє декількома земельними ділянками та будинками, більша частина з яких була придбана у 2021-2022 роках. Про це повідомляє Hromadske з посиланням на свій розслідування.
За даними журналістів, сім'я Крупи є власником компанії "Солар Інвест", яка займається альтернативною енергетикою. Вони мають вісім будинків та дев'ять земельних ділянок у селі Соболівка Хмельниччини, на яких встановлені сонячні панелі.
Компанія "Солар Інвест" зареєстрована у Хмельницькому на маєтку, яке належить чоловіку Тетяни Крупи, Володимиру Крупі.
Житло родини Крупи знаходиться на вулиці Парковій у Хмельницькому, поруч з річкою та міським парком. Вони будують там ресторан, відкриття якого планується на кінець 2024 року.
За журналістським розслідуванням, сім'я також володіє земельними ділянками в селі Моломолинці, Рудківці, Слобідка Рихтівська, Москалівці, Адамівці, а також будинком у Кам'янці-Подільському.
Син Тетяни Крупи має ділянку у селі Карпівці та декілька ділянок у селі Шумівці, на яких розташовані п'ять будинків. Він також є власником квартири у Хмельницькому.
Чоловік Тетяни Крупи має дві автомобілі - Porsche Cayenne 2019 і 2024 років, а син - Audi Q7 2016 року, BMW X7 2022 року та Volkswagen Touareg 2013 року.
Тетяна Крупа перебуває під вартою з моменту обрання їй запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на 60 днів. Раніше її відомості широко відомі були громадськості через скандал із корупційною схемою в МСЕК Хмельниччини, яка мала негативний вплив на багатьох прокурорів і призвела до подання заявок на інвалідність.
Читайте також
- У Польщі затримали українку, яка причетна до продажу органів
- Трамп підтримав Маска і «прорекламував» нову Tesla у дворі Білого дому
- Ідентифіковано росіян, які катували українських полонених у Курському СІЗО (фото)
- Переносить дрони в тил РФ: зʼявилося відео роботи унікального українського БпЛА
- РФ має чергові просування на Курщині: деталі від DeepState
- «Ми – рідні люди». Актор Богданович вперше розказав про свою дружину-косметологиню