Іспанський тенісист Рафаель Надаль повідомив у своєму Instagram про те, що він закінчує свою професійну кар'єру. Він подякував своїм шанувальникам і опублікував відео зі своїми виступами з різних років, а також слова подяки у багатьох мовах.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Rafa Nadal (@rafaelnadal)

Рафаель Надаль: що відомо

Рафаель Надаль є другим за кількістю виграних титулів Гренд Слам у чоловічому тенісі, він став чемпіоном у 22 змаганнях. Лідером є Новак Джокович (24).

В кар'єрі Надаля є 92 титули на ATP турнірах, з яких 63 він здобув на ґрунтовому покритті. Він також встановив рекорд з 14 перемог на турнірі Ролан Гаррос.

Крім того, він є олімпійським чемпіоном, виграючи золоту медаль в одиночній сітці на Іграх 2008 року.

Цього сезону Надаль зіграв 11 матчів на турнірах ATP, але його найкращим результатом було досягнення чвертьфіналу в Брисбені.

Нагадаємо, що Рафаель Надаль не зміг взяти участь у цьогорічному турнірі Вімблдона через травму, а його суперником в фіналі став Нік Кірйос, який отримав перемогу без боротьби.