LELÉKA випустила кліп на сингл “Zori” після Євробачення-2026: у кадрі струнний квартет та бандура.

Кліп LELÉKA з квартетом та бандурою
Кліп LELÉKA з квартетом та бандурою Фото: Glamurchik — Шоу-біз

Новий кліп LELÉKA на сингл "Zori"

Як повідомляє Glamurchik — Шоу-біз: Співачка LELÉKA презентувала новий кліп на сингл "Zori" після своєї участі у Євробаченні-2026. Ця робота стала важливим етапом у творчості артистки, яка прагне донести до слухачів глибокі емоції та переживання.

Сингл "Zori" створювався в співпраці з класичним струнним квартетом та бандуристом Ярославом Джусем, що додало особливого звучання до музичного твору. LELÉKA зазначила, що ця пісня не є просто ідеальним записом чи мистецькими амбіціями. Вона про те, що ми всі зараз проживаємо, і співачка підкреслила важливість випуску цієї пісні саме в даний час:

“Бо люди, яких ми втратили, продовжують світити в нас. У наших рішеннях, наших цінностях, у тому, ким ми стаємо завдяки ним.” - LELÉKA

Емоційний контекст кліпу

Кліп "Zori" відображає не лише музичну складову, а й емоційний контекст, що супроводжує його. LELÉKA продовжує розвивати свою кар'єру, вкладаючи в кожну пісню частинку себе, що робить її творчість близькою та зрозумілою слухачам.

Випуск нового синглу "Zori" підкреслює важливість творчої діяльності LELÉKA у сучасному музичному контексті, особливо після участі в Євробаченні. Співачка демонструє своє бажання не лише створювати музику, а й ділитися особистими переживаннями, які стають близькими для багатьох слухачів. Цей кліп може стати важливим етапом у розвитку її кар'єри та допомогти ще більше зміцнити її зв'язок із публікою.


Читайте також

Реклама