Ліам Розеніор летить до Лондона: хто стане новим головним тренером Челсі.

Ліам Розеніор летить до Лондона: хто стане новим головним тренером Челсі
Ліам Розеніор летить до Лондона: хто стане новим головним тренером Челсі Фото: The Sun

Ліам Розеніор на шляху до «Челсі»

Менеджер «Челсі» Ліам Розеніор, як повідомляється, прибув до Лондона в неділю, готуючись очолити команду на «Стенфорд Брідж». Керівництво «Синіх» обрало Розеніора, який до цього працював менеджером сестринського клубу «Страсбур», своїм основним кандидатом на посаду замість Енцо Маресці.

Як повідомляє The Sun: 41-річний Розеніор старанно приховував свої наміри на публіці, що викликало чимало розмов серед уболівальників та експертів.

«Ми шукаємо найкращого кандидата для клубу, і Ліам продемонстрував свій потенціал», - сказав один з представників клубу.
Розеніор вже зарекомендував себе у французькому футболі, тому його призначення на посаду менеджера «Челсі» викликало чималий інтерес. Уболівальники сподіваються, що новий тренер зможе підняти команду на новий рівень і повернути їй колишню славу. Ситуація з клубом залишалася складною, і багато хто з нетерпінням чекає на зміни, які Розеніор може впровадити.

Читайте також

Реклама