Lidl повертає суповарку за £49.99: приготування їжі за 19 хвилин.
Повернення кухонного приладу від LIDL
Як повідомляє The Sun: Мережа магазинів LIDL знову пропонує практичний кухонний прилад об'ємом 1 літр, який безсумнівно стане в пригоді цієї зими. Цей пристрій дозволить вам готувати смачні домашні страви всього за 19 хвилин.
Нова партія товару надійде у продаж наступного четверга і буде доступна до вичерпання запасів. Супермаркет повертає у продаж пристрій Morphy Richards Sear and Sauté Soup Maker, який коштує £49.99.
"Показники продажів цього продукту свідчать про його популярність серед споживачів," - зазначили представники LIDL.
Цей кухонний прилад здобув прихильність багатьох покупців через свою зручність і швидкість приготування. Його повернення у продаж, безумовно, порадує тих, хто цінує легкість у приготуванні супів та інших страв у холодну пору року. Цілком можливо, що магазин LIDL знову спостерігатиме великий попит на цей товар, адже на ринку присутні значні конкуренти у сегменті кухонних приладів.
Читайте також
- Експорт української курятини вперше перевищив 1 млрд доларів
- Ексчиновнику «Київзеленбуду» оголосили підозру в розтраті 1,1 млн на реконструкції скверу
- Військові отримають базове забезпечення за червень у липні: коли прийдуть бойові
- Україна впроваджує нову систему зарплат з 2027 року: що зміниться для працівників
- Атаки РФ на АЗС: експерт пропонує децентралізацію продажу пального
- Сусідні країни масово відмовляються від російського рубля: комісії та блокування

