Lidl запускає будильник з імітацією сходу сонця: як він допоможе прокидатися.
LIDL запустив гаджет для легшого пробудження
Як повідомляє The Sun: LIDL представив новий гаджет, який допоможе вам легше прокидатися в холодні та похмурі дні. Цей практичний пристрій вже з'явився в продажу за ціною £17.99, що значно дешевше, ніж у відомих брендів.
Auriol Sunrise Alarm Clock продається на £79 дешевше, ніж у розкручених брендівНаш організм регулює циркадний ритм, або внутрішній годинник, завдяки сонячному світлу. Проте багато британців мають труднощі з підйомом вранці, особливо під час довгих зимових днів.
У таких випадках будильники, які імітують природне світло, стають дуже корисними.
Будильник Auriol Sunrise Alarm Clock поступово нарощує тепле біле світло за півгодини до вимкнення будильника, що дозволяє вам прокидатися природно, без різкого шуму.
Пристрій має 15 налаштувань гучності та 10 рівнів яскравості, що дозволяє налаштувати сигнал відповідно до ваших уподобань.
Серед семи заспокійливих природніх звуків, з яких можна обрати, є спів птахів, дощ, шум моря, кумкаання жаб та інші. Також є звичайний будильник і функція сну.
“Найкраще в цьому будильнику те, що він має всі функції висококласного гаджета без великої ціни, тому вам не доведеться витрачати ціле стан.”
Для порівняння, будильник Lumie з аналогічними функціями коштує на £79 дорожче, ніж модель Lidl.
Знижки в Lidl
Lidl також пропонує безліч вигідних пропозицій цього місяця. Роздрібний продавець наприкінці місяця запропонував копію Thermomix за £299 при початковій ціні £1,349.
Крім того, Lidl суттєво зменшив ціни на різні кухонні прилади, включаючи еспресо-машини та аерофритюрниці. Одними з популярних товарів стали пастельні кухонні аксесуари.
Як і всі акції "Середник", ці пропозиції доступні лише до закінчення запасу, тому слід поспішити з покупками.
Бюджетна мережа супермаркетів також представила зручні товари, що допомагають залишатися в теплі без підвищення опалення. Наприклад, Lidl випустив носимий плед, який виглядає як Oodie, але коштує значно дешевше.
Носимий плед Silentnight Snugsie, звичайна ціна якого £20, надійде в продаж за £9.99 з наступного тижня.
Тож, якщо ви хочете зробити свої ранки більш комфортними і заощадити на покупки, новий будильник від LIDL і знижки на інші товари можуть стати відмінним вибором. З такими пропозиціями, як Auriol Sunrise Alarm Clock, можна не лише легше прокидатися, але й створити атмосферу затишку у вашій оселі без значних витрат.
Читайте також
- ЗСУ знищили 16 НПЗ РФ: виробництво бензину впало до 16-річного мінімуму
- Monobank попередив про повернення комісії EasyPay: що зміниться з 1 липня
- Росія переходить на дешеві ракети «Бандероль»: що це дає українським зенітникам
- Зустріч Зеленського з главою МВФ на G7: про що домовилися
- У Росії на АЗС «Татнефті» ввели ліміти пального та оплату лише готівкою
- Укрпошта та Нова пошта змінюють тарифи: скільки коштуватиме доставка

