Лора Лумер: Україні потрібні додаткові Patriot через загрози Росії та Ірану.

Лора Лумер: Україні потрібні Patriot
Лора Лумер: Україні потрібні Patriot Фото: Espreso.tv

Заклик Лори Лумер до підтримки України

Як повідомляє Espreso.tv: Лора Лумер закликала США надати Україні більше ракет Patriot через загрози з боку Росії та Ірану, пов'язуючи війну в Україні з ситуацією в Перській затоці. У своєму пості в мережі X Лумер поділилася своїм досвідом під час візиту в Україну, який відбувся 21 липня.

Під час свого перебування в Києві, Лумер записала інтерв'ю з президентом Володимиром Зеленським. Вона підкреслила, що українці готові пролити свою кров, щоб американцям не довелося цього робити. Цей коментар відображає глибоке усвідомлення українського народу про важливість підтримки з боку США в умовах зростаючих загроз.

Поглиблення військового партнерства

Лумер також зазначила, що поглиблення військового партнерства Росії та Ірану пов'язує два фронти, що підкреслює необхідність посилення військової допомоги Україні. Відзначимо, що Успенський собор Києво-Печерської лаври був зруйнований 15 червня, що ще більше актуалізує потребу в підтримці з боку міжнародної спільноти.

Лора Лумер: "Я була неправа"

Заклик Лори Лумер до збільшення військової допомоги Україні, зокрема ракет Patriot, відображає зростаючу тривогу міжнародної спільноти щодо безпеки в регіоні. Посилення військової співпраці між Росією та Іраном може мати серйозні наслідки не лише для України, але й для глобальної стабільності, що підкреслює важливість підтримки західних країн у боротьбі України за суверенітет. В умовах зростаючих загроз, такі заклики стають все більш актуальними і можуть вплинути на майбутні рішення американської адміністрації щодо надання військової допомоги Україні.


Читайте також

Реклама