Найкращі електронні гаманці: ТОП 5.
Гаманці, особливо електронні, вже давно стали вигідним інструментом. Він простий і доступний буквально всім. Вибираючи найкращий інтернет-гаманець у 2024 році, можна вибрати багато різних альтернатив. Тобто хороших варіантів багато. У них навіть є свій ТОП, де представлені найкращі та надійні гаманці.
Саме поняття найкращі електронні гаманці передбачає гаманці з найкращими рейтингами. Тобто такі гаманці мають багато переваг. Крім цього, найнадійніші електронні гаманці мають і свої особливості: тобто одного відповіді на те, які електронні гаманці найкращі, просто немає.
ТОП 5 електронних гаманців
Електронні гаманці буквально працюють як звичайний гаманець, просто на ньому зберігаються кошти в електронному вигляді. Через такі гаманці можна провести фінансові операції будь-якої складності. Такі інструменти дозволяють зручно керувати грошима, оплачувати товари та послуги, здійснювати перекази і навіть інвестувати. У 2024 році вибір таких сервісів особливо актуальний для жителів України, де популярність цифрових платежів продовжує зростати.
Зростання популярності гаманців дозволило кожній окремій системі з кожним роком ставати кращою. Тобто сервіс і його якість постійно зростають.
PayPal
PayPal — один з найпопулярніших електронних гаманців у світі. Завдяки техніці, на якій використовується система, заплатити за будь-який товар чи послугу без реальної картки на руках стало доступно буквально всім.
Сервіс широко використовується для міжнародних платежів, покупок і переказів.
Переваги такої системи:
- Простий контакт з великими платформами (eBay, Amazon).
- Досить висока безпека. Все завдяки двофакторній аутентифікації.
- Цей сервіс доступний у більш ніж 200 країнах.
- Простота повернення коштів при спірних ситуаціях.
Втім, і ця система не ідеальна. У неї досить високі комісії, які залежать від країни, в якій оплачує клієнт. Також є обмежений функціонал для користувачів із України.
Revolut
Revolut — це універсальний гаманець, який поєднує в собі банківський сервіс і функції електронної платіжної системи. В Україні цей гаманець став особливо популярним серед мандрівників. Він також популярний, доступний і простий.
Переваги такого сервісу:
- Швидка конвертація валют по міжбанківському курсу.
- У кожного клієнта є можливість випуску віртуальних і фізичних карт.
- Управління криптовалютами.
- Безкоштовні перекази між користувачами Revolut.
Також у такої системи є свої мінуси. Це обмежена кількість безкоштовних переказів. Обмеження стоїть на кількість платежів за короткий період часу. Також до мінусів можна віднести і відсутність локальної підтримки в Україні.
Monobank
Monobank — це український проект, який поєднує в собі мобільний банк і електронний гаманець. Його простота і зручність зробили його лідером серед користувачів в Україні.
Плюси цієї системи:
- Повна підтримка гривні та інтеграція з місцевими банками.
- Безкоштовні перекази між користувачами.
- Зручне управління фінансами через мобільний додаток.
- Високий рівень безпеки.
Що стосується недоліків, то це мінімальна кількість іноземних валют. Також система максимально націлена на український ринок.
Skrill
Ще одна популярна система. Skrill — це гаманець, ідеально підходящий для фрілансерів, гравців і тих, хто часто робить міжнародні перекази.
Переваги такої системи:
- Підтримка безлічі валют, включаючи гривню.
- Зручність оплати на міжнародних платформах.
- Висока швидкість транзакцій.
- Можливість зберігання криптовалют.
Система працює добре, але не ідеально. У неї досить високі комісії, які великі навіть для дрібних транзакцій. Також є обмежена функціональність у безкоштовній версії.
Binance Pay
Binance Pay — гаманець для роботи з криптовалютою, який став популярним завдяки своїй інтеграції з найбільшою біржею Binance.
Переваги такої простої системи:
- Відсутність комісій за перекази між користувачами.
- Підтримка безлічі криптовалют.
- Зручний додаток для управління фінансами.
- Можливість оплати товарів та послуг криптовалютою.
Якщо говорити про мінуси системи, то вона весь сервіс дуже залежить від криптовалюти. У свою чергу крипта не відрізняється своєю стабільністю. Тому і комісії на біржі різні. Також система буде досить складною для новачків.
Як обрати найкращий гаманець?
В цілому, гаманець краще вибирати під свої потреби та вимоги. Тобто, визначте, для чого вам потрібен гаманець – міжнародні перекази, зберігання криптовалюти, покупки. Цього вже буде достатньо, щоб відібрати всього кілька гаманців.
Далі краще розглянути комісії. Чим вони вищі, тим більше потрібно буде “отримувати” вигоди від гаманця. Для невеликих переказів такий варіант буде не дуже зручним.
Читайте також
- Що таке moneygram простими словами
- Що потрібно для переводу та отримання грошей через Вестерн Юніон
- Що таке western union простими словами
- Що таке криптовалюта Solana простими словами
- Що таке криптовалюта Dogecoin простими словами
- Хто такий еквайер простими словами