Зірка The Apprentice розбила iPad дітей на очах у них: що стало причиною.
Як повідомляє The Sun: Цього тижня Луїза Зіссман була у центрі уваги через свої дії. Вона вирішила поставити точку в питанні екранних гаджетів для своїх дітей, розбивши їх iPads прямо перед ними через їхню погану поведінку.
“Я могла б притворюватися, що все чудово, але сьогодні діти мене настільки розлютили, що я розбила їх iPads перед ними”, - розповіла Луїза в своєму пості, де було опубліковано фотографії розбитих гаджетів.
На знімках чітко видно пошкодження екранів. Зіссман поділилася своїми думками про виховання дітей без постійного доступу до техніки, підкреслюючи важливість спорту і спільного часу з сім'єю.
Наріжинки, запущені в екрани iPads, стали для Луїзи способом підкреслити важливість балансу в вихованні дітей і уникнути їхньої залежності від гаджетів у цифрову епоху.
Інші факти про Луїзу Зіссман
Луїза Коллінз (Зіссман) - відома британська підприємниця і учасниця реаліті-шоу. Вона здобула друге місце у дев'ятому сезоні шоу "Учасник" і четверте місце у 13-му сезоні "Слідчого брата". У своїй особистому житті Луїза - мама трьох дітей, яких рідко показує в соціальних мережах.
Луїза Зіссман вирішила взяти радикальні заходи, щоб нагадати про важливість балансу між цифровим світом і реальним життям для її дітей. Це вчинок вразив багатьох, підкресливши актуальність питання виховання в умовах підвищеної цифрової залежності. Діти Луїзи можуть вивчити важливість обмеження часу, проведеного перед екранами, і цінність справжніх способів відпочинку та спілкування.
Читайте також
- Рік без актора Юрія Феліпенка: як загинув захисник України
- Виробництво третього сезону “Останніх з нас” зупинено: що відомо про паузу
- Lionsgate випустила перший ролик сиквела «Над безоднею»: коли чекати прем’єру
- Три фільми про виживання, які показують, як звичайні люди долають екстремальні ситуації
- Переможець Євробачення 2023: хто виграв і які країни посіли призові місця
- Ріанна поєднала спортивну футболку з високою модою: новий тренд sport-luxe

