Люк Літтлер виграв свій другий світовий титул: реакція його дівчини.
05.01.2026
1286
Журналіст
Шосталь Олександр
05.01.2026
1286
Успіх LUKE LITTLER на чемпіонаті світу
Дівчина LUKE LITTLER, Faith Millar, опублікувала зворушливе дев'ятислівне повідомлення після його тріумфу на чемпіонаті світу з дартсу.Як повідомляє The Sun: LUKE здобув свій другий титул чемпіона світу поспіль, впевнено перемігши Ґіана ван Веєна. У віці 18 років Літтлер вразив усіх, вигравши на Ally Pally, здобувши перемогу в сімох сетах поспіль після того, як голландець отримав першу перемогу.
“Це просто не може бути правдою!”
Перемога LUKE та його цілеспрямованість викликали захоплення як у фанатів, так і у експертів. Багато хто вважає його однією з найперспективніших зірок дартсу.
Таким чином, LUKE LITTLER продемонстрував не лише свій талант, але й стійкість у боротьбі, що робить його одним із головних претендентів на майбутні титули. Його успіхи в такому молодому віці здатні надихнути нове покоління гравців, які мріють про досягнення в бурхливому світі дартсу.Читайте також
- Аліна Полозюк здобула історичну бронзу ЧС-2026: перша медаль України в жіночій рапірі
- Юна українська гімнастка без ноги виступила на Таймс-сквер: нагадування про війну
- Трамп підтримав рішення ФІФА щодо Балогуна та обрав нового главу ООН
- Збірна України здобула командне "золото" на чемпіонаті світу зі стрільби в Таллінні
- Український волейболіст Янчук став найкращим подаючим Ліги націй-2026: 21 ейс
- Помер легендарний футболіст Кевін Кіган: дворазовий володар “Золотого м’яча” програв боротьбу раку

