Макрон закликав Індію зупинити атаки РФ на Україну: що обговорили з Моді.
Візит президента Франції до Індії
Як повідомляє UATV: Президент Франції Еммануель Макрон під час свого візиту до Мумбаю закликав Індію об'єднати зусилля для зупинки атак Росії на цивільну інфраструктуру України. Він також підтримав ідею введення мораторію на такі атаки, акцентуючи на важливості міжнародної консолідації для досягнення миру.
Візит Макрона відбувся в контексті важливих міжнародних подій. У 2026 році Індія має намір головувати в БРІКС, що підкреслює зростаючу роль країни на світовій арені. У той же час Франція планує очолити 'Велику сімку', що свідчить про активну участь обох країн у міжнародній політиці та їхнє прагнення до співпраці в глобальних питаннях.
Важливість міжнародної співпраці
Спікер Міністерства закордонних справ України Георгий Тихий висловив вдячність президенту Франції за підкреслення важливості миру та необхідності консолідації міжнародних зусиль.
"Ми дійсно вдячні президенту Франції за те, що він відзначив важливість досягнення миру і консолідації всіх міжнародних зусиль," — зазначив Тихий.
Таким чином, візит Еммануеля Макрона до Індії став важливим етапом у розвитку співпраці між країнами в контексті актуальних світових викликів. Обидві держави демонструють готовність до активних дій на міжнародній арені, зокрема щодо забезпечення безпеки в Україні.
Важливість цього візиту полягає не лише в двосторонніх відносинах між Францією та Індією, а й у їхньому спільному прагненні вирішувати глобальні проблеми, такі як безпека та стабільність в Україні. Співпраця між цими країнами може стати важливим елементом у формуванні нових міжнародних альянсів та стратегій, що стосуються конфліктів та безпеки в світі.
Читайте також
- Зеленський підтвердив удари по логістиці РФ: понад 500 км від фронту
- Росія готує мобілізацію 500 тисяч людей на осінь: нові бої на Сході
- Росія посилює контроль через дефіцит пального: як це вплине на вибори у вересні
- Франція викликала повіреного РФ через кібератаки: що відомо про загрозу
- Мітинг у Києві та нові вказівки військовим: що відомо про справу Федорова
- Енді Бернем став новим прем’єром Британії: сьома зміна за десятиліття

