Марта Костюк перемогла Світоліну в історичному чвертьфіналі Ролан Гаррос: українка вперше в півфіналі Grand Slam.
Перемога Марти Костюк на Ролан Гаррос-2026
Як повідомляє Novyny.live: Марта Костюк перемогла Еліну Світоліну у чвертьфіналі Ролан Гаррос-2026, що стало її історичним досягненням, оскільки вона вперше вийшла до півфіналу турніру Grand Slam. У напруженій боротьбі Костюк здобула перемогу з рахунком 6:3, 2:6, 6:2, продемонструвавши свої високі спортивні навички та стійкість.
Ця перемога стала знаковою для українського тенісу, адже Костюк стала другою українкою після Світоліної, яка дісталася до півфіналу Ролан Гаррос. Раніше найкращим результатом Костюк був вихід до чвертьфіналу Australian Open. Наразі вона займає 15-те місце у світовому рейтингу WTA і в 2026 році виграла турнір WTA 1000 у Мадриді.
Важливість перемоги для українського спорту
"Перш за все хочу почати з цього історичного матчу, який ми сьогодні зіграли з Еліною. В Україні, особливо в Києві, у нас знову була дуже важка ніч. Загинуло багато людей. Я хочу присвятити цей матч українському народу та його незламності. Дякую. Слава Україні" — Марта Костюк
Ця перемога Марті Костюк має велике значення не лише в контексті її особистої кар'єри, а й для українського спорту загалом, адже вона виступає символом надії та стійкості в умовах складної ситуації в країні. Вихід до півфіналу Ролан Гаррос може стати поштовхом для молодих спортсменів в Україні, надихаючи їх досягати нових висот у своїй спортивній кар'єрі.
Українська тенісна спільнота має всі підстави пишатися успіхами своїх атлетів, які продовжують боротися та досягати високих результатів на міжнародній арені.
Читайте також
- Український волейболіст Янчук став найкращим подаючим Ліги націй-2026: 21 ейс
- Помер легендарний футболіст Кевін Кіган: дворазовий володар “Золотого м’яча” програв боротьбу раку
- Командир 107-ї бригади Денис Перч про проблеми війська: нестача піхоти та бюрократія
- Іспанія виграла ЧС-2026 у фіналі в Нью-Джерсі: єдиний гол забив Ферран Торрес
- Іспанія вдруге стала чемпіоном світу з футболу: переможний гол Феррана Торреса
- Англія розгромила Францію 6:4: хет-трик Саки та історичний рекорд Беллінгема

