Масована атака РФ: понад 800 тисяч абонентів залишаються без світла в Києві.
Масована атака Російської Федерації 24 січня
Як повідомляє UATV: Внаслідок масованої атаки Російської Федерації 24 січня в Києві понад 800 тисяч абонентів залишилися без електропостачання. Пошкоджені ключові об'єкти інфраструктури в Київській, Харківській, Чернігівській та інших областях, що ускладнює відновлення енергопостачання.
У результаті атаки зафіксовано один загиблий, також є постраждалі. Відзначено випадки пожеж та руйнувань, які виникли внаслідок обстрілів. Оперативна реакція на ситуацію включала розподіл гуманітарної допомоги:
- з одного з хабів Міністерства енергетики було розподілено понад 143 тонни гуманітарної допомоги,
- про що повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
Ситуація залишається складною, і зусилля з відновлення електропостачання тривають.
Важливість гуманітарної допомоги
Ця атака стала черговим підтвердженням тривалої напруженості в регіоні та серйозної загрози для цивільної інфраструктури України. Внаслідок руйнувань, зокрема в енергетичному секторі, країна стикається з додатковими викликами в зимовий період, що підвищує ризики для населення та економіки.
Важливість гуманітарної допомоги в умовах кризових ситуацій стає ще більш очевидною, оскільки вона забезпечує підтримку для вразливих груп населення, які постраждали від наслідків атак.
Читайте також
- Україна отримала 920 млн євро від ЄС на зиму: Шмигаль назвав суму для інших потреб
- Зарплата нардепів зросла на 8–9 тисяч: скільки отримують депутати зараз
- Зарплати в уряді за травень: Шмигаль отримав майже 129 тисяч гривень
- Шмигаль назвав чотири рівні енергетичної стійкості України: деталі програми
- Україна та Туреччина обговорюють новий маршрут постачання газу: що відомо
- Зеленський провів спеціальну нараду: нові рішення щодо ППО, обміну та енергетики

