Масований удар РФ: рятувальники завершили роботи на всіх локаціях .
26.08.2024
1409

Журналіст
Шосталь Олександр
26.08.2024
1409

Унаслідок масованого удару РФ по Україні 26 серпня загинуло 7 людей, ще 47 отримали поранення. Про це повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій.
Підрозділи ДСНС завершили роботи на всіх пунктах після ворожого удару. Також було проведено розбірку аварійних будівельних конструкцій пошкодженого п’ятиповерхового будинку у Луцьку
Зазначається, що в результаті атаки загинуло 7 людей (2 з яких померли у лікарні), а 47 отримали поранення, включаючи 4 дітей 2014, 2017 і 2024 років народження.
Крім того, рятувальники займались пожежами, яких було 22. Вдалося врятувати двох осіб. Загалом на ліквідацію наслідків обстрілів було залучено близько 740 рятувальників та 176 одиниць техніки.
Російський удар по Україні
У понеділок, 26 серпня, російські війська вдарили по Україні з надзвичайною силою. Окупанти атакували важливу інфраструктуру за допомогою більше сотні ракет різних типів та близько сотні ударних дронів-камікадзе.
Читайте також
- Обстріл Харкова та Дніпра: головне за ніч
- У Рильську на Курщині прогримів потужний вибух (відео)
- Лінія фронту станом на 29 квітня. Зведення Генштабу
- Переговори з Угорщиною, затримання керівництва оборонного заводу. Головне за 29 квітня
- «Станція нефункціональна»: науковиця розповіла про майбутнє ЗАЕС
- Єврокомісія підтримує створення в Україні фонду стимулювання будівництва зеленої енергетики – інвестори