Мер Миколаєва показав наслідки нічного обстрілу ринку.
Ракетна атака на ринок у Миколаєві
Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич опублікував відео ринку у Миколаєві, який був зруйнований минулої ночі внаслідок ракетної атаки. Про це він повідомив у своїй Telegram каналі.
"Ось так виглядає одне з місць, куди прилетіло вночі. Звичайний ринок у одному з районів Миколаєва. Наші комунальні служби працюють від самого ранку і обстежують житловий сектор", - зазначив Сєнкевич.
На відео можна побачити повністю зруйновані торгові павільйони, магазини та ресторанний комплекс. Рятувальники та комунальні служби працюють над ліквідацією наслідків обстрілу.
Миколаївський міський голова показав ринок в одному з районів Миколаєва, куди вночі влучили російські ракети pic.twitter.com/ZKyhNVYDCl
— ГЛАВКОМ (@GLAVCOM_UA) October 15, 2024
Уночі 15 жовтня російська армія атакувала Миколаєв за допомогою ракет типу С-300. У результаті пролунало сім вибухів. Пошкоджені інфраструктурні об'єкти, ресторанний комплекс, торгові павільйони, житлові будинки та автомобілі. Одна людина загинула, а про 23 поранених також було повідомлено.
Читайте також
- Удар РФ по Харківщині: троє дітей поранені через атаку дрона
- Обстріл Херсона 12 липня: вісім мирних жителів поранені через удари РФ
- Пожежа на складі боєприпасів у Вишневому: звільнено керівників підприємств
- Російський дрон атакував рятувальників у Богодухові: троє поранених
- Росіяни атакували Дніпропетровщину понад 40 разів: постраждали п’ятеро людей
- Атака РФ на Херсон: безпілотники влучили у маршрутку та зупинку, п’ятеро поранених

