Метро на Виноградар: Autostrada почала мікротунелювання для нової каналізації.
Метро на Виноградар
Як повідомляє Novyny.live: У Києві триває будівництво метрополітену на Виноградар. Компанія Autostrada розпочала новий етап робіт, який включає мікротунелювання для нової системи дощової каналізації. Це важливий крок у реалізації проекту, що має на меті поліпшення транспортної інфраструктури столиці.
Доставлено спеціалізований комплекс для мікротунелювання, який дозволить звести нові ділянки мережі. Загальна довжина нової системи перевищить 470 метрів, а діаметр труб становитиме 1,2 метри. Це забезпечить ефективне відведення дощових вод, що є важливим аспектом для міського середовища.
Прогрес будівництва
В рамках будівництва між станціями Мостицька та Варшавська вже зведено понад 1500 метрів монолітних тунелів. Роботи тривають у запланованих темпах, і відкриття нових станцій планується до 2027 року. Це стане значною подією для жителів Виноградаря та гостей столиці, адже нова лінія метрополітену полегшить доступ до різних частин міста та зменшить транспортні затори.
Реалізація проекту метрополітену на Виноградар є частиною загальної стратегії розвитку транспортної інфраструктури Києва, що має на меті покращення якості життя мешканців столиці. Зокрема, нові станції допоможуть зменшити навантаження на існуючі транспортні маршрути, а також підвищать доступність громадського транспорту для жителів віддалених районів. Заплановане відкриття нових станцій до 2027 року свідчить про активні зусилля міської влади у модернізації транспортної системи Києва.
Читайте також
- ЗСУ ліквідували 1190 окупантів за добу та 74 артилерійські системи
- 234 бої за добу: де на фронті найгарячіше
- Стабільна ситуація на Лиманському напрямку: ворог намагається просунутися малими групами
- Бійці бригади “Хищник” знищили рідкісну РСЗВ на роботизованій платформі КНДР
- Прогноз погоди на 10 червня: у Києві та області буде до +28 градусів
- Сирський підписав стратегію до 2030: ЗСУ кардинально змінюють артилерію та ракети

