"Ми втомилися": у Трампа зробили різку заяву про війну в Україні.
21.04.2025
5539
Журналіст
Шосталь Олександр
21.04.2025
5539
Спецпредставник президента США Кіт Келлог заявив, що команда Білого дому втомилася від війни в Україні. Він підтвердив слова держсекретаря США Марко Рубіо, що Сполучені Штати можуть покинути мирні переговори. Келлог вважає, що війна триває занадто довго і висловив сподівання на завершення конфлікту. Він також заявив, що Україна не стане частиною НАТО. Найближчий раунд переговорів з України, ЄС та США відбудеться в Лондоні цього тижня. Келлог також розповів, як США хочуть досягти припинення вогню в Україні.
Читайте також
- Україна знищує ППО та логістику РФ у Криму: що це змінить
- Україна планує змусити РФ до переговорів до осені: що для цього роблять
- Країни Балтії тиснуть на ЄС: прискорити відмову від російської нафти
- Польща затримала чоловіка за погрози смертю президенту: що йому загрожує
- Перед самітом НАТО в Анкарі: експерт закликав Європу переглянути оборону через зміну пріоритетів США
- Сикорський попередив про російські провокації: чи готова Польща до війни

