Міністр оборони Федоров назвав три цілі для перемоги України: закриття неба та зупинення ворога.
Новий план дій Міністерства оборони України
Як повідомляє TSN.ua: Міністр оборони України Михайло Федоров оголосив новий план дій для зміцнення військових спроможностей країни. Цей план складається з трьох основних цілей:
- закриття неба;
- зупинення ворога на землі, в морі та кіберпросторі;
- позбавлення Росії економічних можливостей вести війну.
За словами Михайла Федорова,
“мир в Україні настане тоді, коли: небо буде закрите, російська армія втратить наступальний потенціал, економіка росії не витримає навантаження”.
Військові та економічні цілі
Згідно з наданими даними, з початку повномасштабного вторгнення Збройні Сили України (ЗСУ) ліквідували 1 261 420 солдатів Росії. Лише минулої доби було знищено ще 920 військових противника. Міністр оборони зазначив, що орієнтир на понад 200 солдатів РФ за кожен кілометр унеможливлює подальше просування ворога.
Основні цілі нового плану передбачають не тільки військові дії, але й економічні заходи, що мають на меті послаблення потенціалу агресора. Принципами реалізації плану є:
- розширення партнерств;
- технологічна перевага;
- математика війни.
Ці складові допоможуть Україні зміцнити свої позиції у протистоянні з Росією та забезпечити стабільність у регіоні.
Новий план дій Міністерства оборони України акцентує увагу на комплексному підході до забезпечення національної безпеки, що включає як військові, так і економічні аспекти. Реалізація цих цілей може суттєво вплинути на хід конфлікту, адже закриття неба і зменшення економічних можливостей агресора є ключовими факторами для досягнення миру в Україні. У контексті триваючої війни, така стратегія може набути ще більшої актуальності, оскільки зусилля з міжнародної підтримки та співпраці стають вирішальними для забезпечення стабільності в регіоні.
Читайте також
- Міністр оборони Федоров: понад 211 км захисних конструкцій облаштовано у травні
- Україна посилює антидроновий захист: понад 200 км доріг накрили сітками
- Удари ЗСУ по тилу РФ зросли вдвічі: Федоров назвав ключову ціль
- Сили оборони ліквідували понад 31 тисячу росіян: Федоров назвав рекордні показники
- Сили оборони знищили 1550 окупантів за добу: нові рекорди ударів по логістиці РФ
- Федоров і Рютте запускають UNITE — Brave NATO: що отримає фронт перед “Рамштайном”

