Міністр оборони Німеччини про переговори з РФ: це не серйозно, а дії в Україні – терор.
Сумніви щодо мирних переговорів
Як повідомляє UATV: Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус висловив сумніви щодо готовності Кремля до мирних переговорів, що проходять в Абу-Дабі. Він підкреслив, що дії російських військ проти цивільного населення України є терором. За його словами, це "терор, який направлений exclusively проти громадянського населення, в зиму з температурами мінус 20 градусів".
Пісторіус також зазначив, що якби президент Росії Володимир Путін справді серйозно ставився до переговорів у Абу-Дабі, то його не потрібно було б просити про це. Ці коментарі відображають загальну стурбованість міжнародної спільноти щодо ситуації в Україні та дій Росії.
Заклик до паузи у конфліктах
Організація Об'єднаних Націй (ООН) закликала до 7-недельної паузи у всіх глобальних конфліктах на час Олімпійських ігор, які проходитимуть з 6 по 22 лютого, а також Паралімпійських ігор, що триватимуть з 6 по 15 березня. Цей заклик знову ставить на перший план питання миру та стабільності в контексті глобальних подій.
Коментарі міністра оборони Німеччини підкреслюють критику міжнародної спільноти щодо дій Росії в Україні, зокрема в контексті гуманітарної ситуації, яка погіршується через війну. Заклик ООН до паузи у конфліктах під час Олімпійських ігор також ставить акцент на важливості миру, що може додати тиску на країни-учасниці для активізації дипломатичних ініціатив. Це підкреслює актуальність мирних переговорів у світлі глобальних подій та поточних викликів безпеці в регіоні.
Читайте також
- Кремл готує нову хвилю мобілізації: 500 тисяч людей можуть відправити на фронт
- Центр протидії дезінформації викрив маніпуляції Путіна: що не так з економікою РФ
- Путін передумав повертати Україні окуповані території: що відомо про “буферні зони”
- Росія готує нову мобілізацію восени: коли мобілізовані можуть потрапити на фронт
- Фейгін назвав лакмусовий папірець для Путіна: коли стане зрозуміло про мобілізацію
- Путін визнає силу України: ексміністр оборони Польщі про перелом у війні

