Міноборони дозволило сплачувати штрафи через Резерв+: за які порушення.

Міноборони дозволило сплачувати штрафи через Резерв+: за які порушення
Міноборони дозволило сплачувати штрафи через Резерв+: за які порушення Фото: inkorr.com

Як повідомляє inkorr.com: Міністерство оборони України вирішило полегшити життя військовим та призовникам. Відтепер штрафи за різні порушення військового обліку можна буде сплатити через мобільний додаток "Резерв+". Цей крок допоможе цифровізувати процеси та зробити їх більш зручними для захисників України.

Порушення, за які можна сплатити штраф:

  • не вказали дані до 16 липня 2024 року;
  • пропустили повістку до ТЦК та СП;
  • не записалися на військовий облік після досягнення 25 років;
  • не зареєструвалися на військовий облік за новою адресою;
  • не встали на військовий облік після повернення з установи виконання покарань;
  • не зареєструвалися на військовий облік під час перебування як ВПО;
  • не перебували на військовому обліку за місцем проживання, роботи чи навчання;
  • не надали майно (будівлі, споруди, транспорт) під час мобілізації;
  • не пройшли або відмовились від медичного огляду.

Завдяки мобільному додатку, процес сплати штрафу став значно зручнішим і швидшим. Тепер виконання вимог військового обліку буде меншим тягарем для призовників та військовослужбовців.

Цей крок Міністерства оборони демонструє прагнення покращити умови для всіх, хто служить та захищає країну. Спрощення процедури сплати штрафів через мобільний додаток може заохотити більше військових дотримуватись вимог і виконувати свої обов'язки.


Читайте також

Реклама