Міноборони про ситуацію на фронті у лютому: Менше боєзіткнень, але більше авіаударів.
За даними Міноборони, у лютому кількість бойових зіткнень на фронті зменшилась порівняно з січнем. Але зросла кількість авіаударів російської авіації по позиціях Сил оборони. Про це повідомляє "Главком" з посиланням на звіт Міноборони.
У лютому сталося 3 274 бойових зіткнень, що менше, ніж у січні (5 087). Російська авіація здійснила понад 3 522 КАБи, у січні - близько 2 400 керованих авіаційних бомб.
Згідно інформації Генерального штабу ЗСУ, армія РФ втратила 36 570 осіб у лютому. Це приблизна кількість людей, яка складає мотострілецьку дивізію.
Також, за даними Міноборони, у лютому Сили оборони знищили й уражили:
- 1 415 артсистем сил РФ, що достатньо для укомплектування більш ніж 78 артилерійських дивізіонів;
- 331 російський танк, що відповідає 10 російським танковим батальйонам;
- 596 бойових броньованих машин, що еквівалентно кількості ББМ для приблизно трьох мотострілецьких дивізій РФ.
Представники Міноборони заявили, що в лютому наші війська знищили найбільшу кількість автомобілів ворога за весь період від початку російського вторгнення (3 472 авто та автоцистерни).
За даними "Главком", у лютому російські терористи окупували 192 км² території України. Проте, навіть при зменшенні активності ворога, загроза залишається.
Триває 1102-й день війни.
За останню добу відбулося 83 бойових зіткнення. Українським захисникам вдалося зупинити спроби противника просунутися в глибину території та завдати йому вогневого ураження.
Окупанти здійснили один ракетний та 72 авіаційних удари, використали одну ракету та 98 керованих бомб, а також задіяли 1098 дронів-камікадзе та здійснили понад 4400 обстрілів наших позицій та населених пунктів.
Читайте також
- Удар по Харкову 20 червня: під завалами можуть бути люди та дитина
- Удар по маршрутках у Херсоні: четверо поранених після атаки РФ
- Вибух у Капотні: москвичі налякані власною ППО через вірусне відео
- Вибух у Москві за 15 км від Кремля: аналітик назвав причину
- У Чорнобильському заповіднику виявили золотистого шакала: хижак загинув на дорозі
- Російський дрон атакував цивільне авто в Харкові: загинув пасажир, водійка поранена

