Міноборони завершило перший етап створення служб соціального супроводу.


Міністерство оборони України завершило перший етап створення служб соціального супроводу для військовослужбовців. Ці підрозділи, відомі як патронатні служби, будуть надавати підтримку військовим та їхнім сім'ям, які потребують допомоги, такою як юридична, психологічна та медична допомога. Про це повідомляє Міністерство оборони.
Згідно із заявою Міноборони, система супроводу була запроваджена з 1 жовтня 2024 року за ініціативи міністра оборони Рустема Умєрова та головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського.
Умєров пояснив: "Уже сьогодні вона впроваджена на стратегічному, оперативному та тактичному рівнях у бригадах, полках, флотиліях та окремих батальйонах. Патронатні служби також будуть працювати у військових частинах, госпіталях, територіальних центрах комплектації та соціальної підтримки".
Міністр також зазначив, що триває підготовка фахівців для служби соціального супроводу військовослужбовців. "У вересні відбувся перший навчальний курс, який буде оновлено та розширено на основі отриманого досвіду. Завершення першого етапу створення служб соціального супроводу є важливим кроком до посилення соціальної підтримки військових та зміцнення довіри до українського війська", - додав він.
Нагадаємо, що США тисне на Україну з вимогою знизити мобілізаційний вік до 18 років. Однак посадовці України стверджують, що країна в цей час не планує знижувати мобілізаційний вік. Водночас, розглядається можливість стимулювання молодих чоловіків для вступу до лав ЗСУ через мотиваційні контракти.
Читайте також
- Сформовано першу в ЗСУ штурмову мотоциклетну роту (відео)
- У чотирьох областях України зʼявиться соціальне таксі: як це працюватиме
- На Рівненщині місцеві знищили дерев’яний храм XVIII століття
- У екопарку в Харкові собака взяла під опіку тигренят, від яких відмовилась мама
- Спасіння після втрати. Родина з Вінниці дала шанс на життя чотирьом людям
- Карта бойових дій в Україні станом на 20 травня 2025 року