Міноборони ввело в експлуатацію понад 110 нових зразків озброєння: 80 з них – українські.

Міноборони ввело в експлуатацію понад 110 нових зразків озброєння: 80 з них – українські
Міноборони ввело в експлуатацію понад 110 нових зразків озброєння: 80 з них – українські Фото: inkorr.com
Міністерство оборони протягом вересня 2025 року допустило до експлуатації у Збройних Силах понад 110 нових зразків озброєння і військової техніки, з яких 80 є вітчизняного виробництва. Це на понад 40% більше, ніж у попередньому місяці, повідомили у Головному управлінні забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки.

Нові зразки озброєння

Як повідомляє inkorr.com: Серед нового озброєння, яке минулого місяця почало використовуватися, є безпілотники, інженерні машини, автомобілі та боєприпаси. Нові розробки також включають знаряддя для радіоелектронної боротьби і розвідки, засоби зв'язку, техніку для забезпечення військ, а також засоби для розмінування та наземні роботизовані комплекси, повідомили в Міністерстві оборони.

Підвищення обороноздатності

Розширення арсеналу озброєння Збройних Сил є важливим кроком для підвищення обороноздатності країни та створення кращих умов для ефективного ведення військових операцій у майбутньому.

Таким чином, збільшення кількості нових зразків техніки та озброєння свідчить про посилення військових потужностей України. Це дозволить Збройним Силам здійснювати більш ефективні дії в умовах сучасних загроз, покращуючи готовність до виконання операцій на різних фронтах.


Читайте також

Реклама