На фронті загинув поет, прозаїк та кіносценарист Мирослав Герасимович.
Загибель поета та кіносценариста Мирослава Кулика у війні з Росією
25 листопада в результаті війни загинув Мирослав Герасимович (справжнє прізвище Кулик), який був поетом, прозаїком і кіносценаристом. Цю новину повідомив його брат Тарас Кулик на своїй сторінці в Facebook. За словами Тараса, Мирослав віддав своє життя в бою з Росією в місті Авдіївка, Донецька область.
Мирослав Кулик був воїном ЗСУ, поетом, прозаїком, кіносценаристом, музикантом і фундатором Школи вільних мистецтв імені Вечірнього Простору.
Мирослав Герасимович народився 29 листопада 1967 року в Луцьку. Він закінчив факультет журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Загибель актора та воїна Петра Великого на фронті
Раніше було повідомлено про загибель актора Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Шевченка і воїна Петра Великого на фронті. Він зіграв понад 35 ролей, серед яких - Петро у п'єсі "Земля", Перелесник у "Лісовій пісні", Голохвостий у "За двома зайцями" і Карпо у "Кайдашевій сім'ї". Йому було 48 років.
Читайте також
- ОБСЄ зафіксувала 20 610 депортованих дітей України: звіт про злочини РФ
- Укриття за 2 мільйони: LEROY MERLIN облаштувала безпечне місце у лікарні Фастова
- Окупанти відмовляються вивозити дітей з Кременної: їх використовують як живий щит
- Українцям нагадали тривалість відпустки: як відпочивають у світі
- Бійка з ТЦК у Києві тривала до 3 ранку: затримано п'ятьох, серед них колишні десантники
- Сили оборони опановують стратегічні комунікації: військові вивчають досвід іновещання України

