На Львівщині потяг Одеса–Ужгород смертельно травмував жінку: поліція відкрила справу.

Потяг травмував жінку на Львівщині
Потяг травмував жінку на Львівщині Фото: TSN.ua

Деталі трагедії на залізниці

Як повідомляє TSN.ua: 30 березня у Львівській області сталася трагічна подія на станції «Щирець-2». Пасажирський потяг, що курсує за маршрутом Одеса–Ужгород, наїхав на 43-річну жінку, яка раптово вийшла на залізничну колію. Внаслідок інциденту жінка загинула на місці події.

Відомо, що поліція вже відкрила кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту. Санкція за зазначену статтю передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років. Слідство триває, і деталі трагедії продовжують з'ясовуватися.

Небезпека на залізниці

Ця подія підкреслює важливість дотримання правил безпеки на залізниці, а також необхідність підвищення обізнаності пасажирів щодо небезпеки, пов'язаної з перебуванням на залізничних коліях. В Україні, як і в багатьох інших країнах, подібні інциденти часто призводять до серйозних наслідків, тому важливо, щоб громадськість усвідомлювала ризики та дотримувалася правил безпеки.


Читайте також

Реклама