"Нафтогаз" назвав три причини, через які зростають борги за газ.


Нафтогаз попереджає про наслідки зростання заборгованості за газ
Компанія "Нафтогаз України" зазначає, що заборгованість за спожитий газ може мати негативні наслідки для споживачів. Ця ситуація частіше виникає через неправильне заповнення платіжних документів, нерегулярне ведення показань лічильника та непостійну оплату.
Зокрема, помилки при заповненні платіжних реквізитів, таких як відсутність особового номера, можуть призвести до того, що кошти не будуть зараховані на особистий рахунок споживача. Це створює штучну заборгованість, яку потрібно врегулювати, витрачаючи додатковий час та зусилля.
Нестабільне внесення показань лічильника також може призвести до проблем. Фахівці компанії "Нафтогаз" радять регулярно передавати ці дані, щоб уникнути розрахунків на основі середнього споживання. Для цього рекомендується передавати показання з 28 по 5 число кожного місяця.
Третя причина з'явлення боргів - непостійна оплата. Якщо оплата за газ не була здійснена до 25 числа поточного місяця, споживач отримає рахунок із зазначеною заборгованістю наступного місяця. Щоб уникнути боргів, потрібно завжди пам'ятати про свій обов'язок платити за спожите паливо.
Компанія "Нафтогаз" нагадує, що споживачі можуть скористатись різноманітними цифровими сервісами, такими як особистий кабінет my.gas.ua, чат-бот GASUA у Viber чи Telegram, а також оплата на сайті без реєстрації.
Компанія підкреслює, що своєчасна оплата рахунків - це не лише гарант безперебійного постачання газу, але й забезпечення фінансового комфорту споживачів.
Раніше "Нафтогаз" роз'яснив, як отримати повернення коштів у випадку помилки при оплаті газу.
Читайте також
- Єрмак розповів про переговори з Келлогом у Лондоні: ключова умова України
- Долар США впав до 3-річного мінімуму: експерти назвали причину
- Якісна морква зникає з ринку: скільки тепер коштує овоч
- ЗСУ вдарили по заводу "шахедів" у Татарстані на відстані понад 1000 км, - Генштаб
- Купівля авто за довіреністю: чому ви можете його втратити
- Нафтогаз визначився з ціною газу до квітня 2026 року: скільки заплатять абоненти за куб