Нічна атака безпілотників на півдні України: пожежі та поранена в Запоріжжі.
Ворожі атаки в Україні
Як повідомляє Espreso.tv: Внаслідок ворожих атак у Запоріжжі, Одеській та Миколаївській областях використано безпілотники, що призвело до виникнення пожеж, проте жертв немає. У Запоріжжі один з ворожих безпілотників спричинив пожежу на автостоянці поблизу багатоквартирного будинку. У результаті цього інциденту поранення отримала жінка.
Атаки на Одеську та Миколаївську області
В Одеській області ворог атакував житловий сектор та об'єкти критичної інфраструктури. Постраждали:
- багатоповерхівка
- приватне домоволодіння
- територія медичного центру
- будівля готелю
“Ворог атакував область ударними безпілотниками”, – зазначив Олег Кіпер.
У Миколаївській області ворог також використав безпілотники типу "Shahed". У Баштанському районі пошкоджено складське приміщення, де сталася пожежа, яку ліквідували рятувальники.
“Вночі ворог атакував область безпілотниками типу 'Shahed'”, – повідомив Віталій Кім.Загиблих і постраждалих в Одеській та Миколаївській областях немає.
Атаки на українські регіони безпілотниками свідчать про продовження агресивних дій з боку ворога, що може загрожувати безпеці цивільного населення та критичної інфраструктури. Такі інциденти підкреслюють необхідність посилення засобів оборони та реагування на подібні загрози, а також важливість міжнародної підтримки України в умовах триваючого конфлікту.
Читайте також
- Україні потрібна стратегія на 15-20 років: Кім розповів про уроки Кореї
- Кім назвав умови для перетворення України на логістичний хаб Європи
- Зеленський підтвердив удари по НПЗ та військових об'єктах у РФ
- Зеленський анонсував нові далекобійні операції: нафтопереробка в РФ скоротилась на 10%
- Кім про ризик для України: без глибокої переробки в агросекторі втратимо додану вартість
- Миколаївщина домовилася з Кореєю про співпрацю: що отримає регіон

