Нічна атака на Україну: Сили ППО збили 150 зі 163 ворожих дронів.
Нічна атака на Україну 27 травня
Як повідомляє Novyny.live: 27 травня 2023 року російські війська здійснили повітряну атаку на Україну, використавши 163 ударні безпілотні літальні апарати (БпЛА) різних типів. Атака була зосереджена на декількох напрямках, зокрема з території Росії в напрямках Курськ, Брянськ, Орел, Міллєрово та Шаталово.
В українській системі протиповітряної оборони (ППО) вдалося збити або подавити 150 ворожих безпілотників. Проте, зафіксовано влучання восьми ударних БпЛА на семи локаціях. На чотирьох з цих місць виявлено падіння уламків збитих дронів.
Взаємодія сил оборони
Для відбиття повітряного нападу залучалися:
- авіація
- зенітні ракетні війська
- підрозділи радіоелектронної боротьби (РЕБ)
- безпілотні системи
- мобільні вогневі групи Сил оборони України - Повітряні сили ЗСУ
Генерал-лейтенант Ігор Романенко зазначив, що в Росії є близько 10 "Орєшніків", і масований удар можливий через тиждень.
Ця атака є частиною триваючого конфлікту між Росією та Україною, що характеризується використанням безпілотних технологій. З урахуванням високої ефективності української ППО, яка змогла відбити більшість атак, важливим залишається питання стратегічного реагування на загрози з повітря. Висловлення генерала Романенка про можливі подальші удари свідчить про продовження напруженої ситуації в регіоні та підкреслює необхідність готовності до нових атак.
Читайте також
- Удар по аеродромах у Криму: ЗСУ вразили "Саки" та "Гвардейське"
- Данія перекидає далекобійні снаряди в Україну: що відомо про новий пакет
- Українські війська виявили вразливість Криму: системні удари по логістиці окупантів
- ЗСУ нищать техніку та нафту РФ: командир «Ахіллеса» пояснив стратегію
- Данія передає Україні 15 тисяч дальнобійних артилерійських пострілів
- Армія США створює полігон для РЕБ за кордоном: навіщо потрібні випробування гіперзвукової зброї

