Німецький генерал спрогнозував окупацію Покровська.


Україна готується до втрати Покровськ Донецької області внаслідок агресії Росії
Голова спецштабу з питань України при міністерстві оборони Німеччини Крістіан Фройдінг висловив свою думку щодо ситуації на Донбасі. Він вважає, що наразі Росія активно проводить військові операції і має перевагу на всіх фронтах, включаючи Донбас.
Росія атакує там із неймовірними людськими та матеріальними ресурсами
За його словами, російські сили зазнають значних втрат - до 2000 людей на добу.
Найскладніша ситуація склалась в районі Покровська, яке є важливим транспортним вузлом для українських сил. Голова спецштабу передбачає, що це місто буде втрачено в найближчий час.
Крім того, Фройдінг передбачає загострення бойових дій на території Курської області, яка частково контролюється українськими силами.
Наразі російські війська продовжують просуватись у напрямку міста Покровськ, перетинаючи річку Солона. Це є причиною серйозного занепокоєння, оскільки Покровське є стратегічним активом для української металургійної галузі.
Читайте також
- Карта бойових дій в Україні станом на 23 травня 2025 року
- Атака безпілотників на російський завод: чим особливий виробник акумуляторів
- На Буковині окупанти пошкодили залізничну інфраструктуру
- Втрати ворога станом на 23 травня 2025 – Генштаб ЗСУ
- Онлайн-карта бойових дій в Україні на 23 травня: ситуація на фронті
- У Карпатах загинув чоловік зі Львівщини