Обмеження скасовані: Туреччина відновлює повноцінну торгівлю з Сирією.
Туреччина розпочинає новий етап у торгівлі з Сирією
Міністерство торгівлі Туреччини оголосило про встановлення нових правил у двосторонньому торгівельному співробітництві з Сирією. З цього дня скасовано обмеження на експорт до Сирії, імпорт з Сирії та транзит через митну територію Туреччини.
Згідно з повідомленням, новий етап в економічних і торговельних відносинах між Туреччиною та Сирією продовжується згідно з домовленістю, досягнутою з Сирією про звільнення народу Сирії. Турецький уряд дотримується плану, створеного для забезпечення поступового відновлення співробітництва.
Країни будуть виконувати однакові умови постачання товарів у межах експорту та імпорту. В документі також зазначається, що скасовані обмеження на експорт до Сирії та транзит через митницю Туреччини. Щодо транзиту інших товарів до третіх країн через Туреччину, за винятком "металобрухту", вони тепер вважаються вільними. Також процедури імпорту з Сирії були нормалізовані.
На товари, що імпортуються з Сирії, застосовуються ті самі умови, що й для третіх країн, стосовно правил імпорту, контролю безпеки продукції та митних зборів.
Читайте також
- Новий прем'єр Молдови Тофан назвав п'ять пріоритетів: вступ до ЄС та безпека
- Росгвардія готується до нової мобілізації: зміни правил цивільної оборони
- Сирський подав у відставку: кого Зеленський призначить новим Головкомом ЗСУ
- Зеленський змінив головнокомандувача ЗСУ: хто такий Михайло Драпатий
- Зеленський призначив Михайла Драпатого новим головнокомандувачем ЗСУ
- Енді Бернем став прем’єром Британії: чи зміниться курс підтримки України

