Одеса без трамваїв та тролейбусів: коли місто відновить електротранспорт.
Електротранспорт в Одесі
Як повідомляє Novyny.live: В Одесі з 12 грудня 2022 року не працюють трамваї та тролейбуси через російські удари по енергетиці. Місто було змушене перейти на соціальні автобуси, проте їх недостатньо для всіх пасажирів. Відновлення руху електротранспорту залежить від ситуації зі світлом.
Сергій Красиленко, представник міської влади: "Трамваї та тролейбуси, на жаль, не виїжджають уже з 12 грудня після того, як ворог знищив енергосистему міста. Прогнозів щодо відновлення наразі немає".
Це свідчить про серйозні проблеми в енергетичній інфраструктурі Одеси, які заважають відновленню роботи електротранспорту.
Соціальні автобуси були запущені для часткової компенсації відсутності електротранспорту, проте їх кількість виявилася недостатньою для задоволення потреб всіх пасажирів. Частина транспорту була передана в інші регіони України, зокрема:
- Миколаїв
- Кропивницький
- Львів
- Маріуполь
- Житомирщина
Це свідчить про те, що ситуація з перевезеннями є складною не лише в Одесі, а й в інших містах.
Сергій Красиленко: "Як тільки вдасться відновити електропостачання, електротранспорт одразу повернеться на свої маршрути".
Це дає надію на те, що в майбутньому одесити зможуть знову користуватися трамваями та тролейбусами, але на даний момент місто продовжує шукати рішення для забезпечення пасажирських перевезень.
Таким чином, відсутність електротранспорту в Одесі продовжує залишатися актуальною проблемою, яка потребує термінового вирішення, зважаючи на постійні виклики, пов'язані з енергетичною ситуацією в країні.
Ситуація з електротранспортом в Одесі підкреслює наслідки війни та її вплив на інфраструктуру міст. В умовах обмеженого енергопостачання, місцева влада має шукати альтернативні способи перевезення пасажирів, що свідчить про складність не лише в Одесі, а й у всій Україні. Відновлення електропостачання є ключовим фактором для повернення до нормального режиму перевезень, що має важливе значення для щоденного життя мешканців.
Читайте також
- Знову атака на Чонгарський міст: Сальдо повідомив про пошкодження та перекриття руху
- Атака РФ на Харків та Чугуїв: є загиблі та поранені, серед них діти
- Обстріл Словʼянська: росіяни скинули три авіабомби, серед поранених 17-річна дівчина
- Обстріл Дніпропетровщини: загинула жінка, п'ятеро поранених, пожежа на АЗС
- Дрони РФ атакували Запоріжжя, Слов'янськ та Конотоп: десятки поранених і загиблі
- Нічна атака на Харків та Чугуїв: є загиблі та поранені

