Одеса виділяє додатково 52,5 млн гривень на автобуси через проблеми з трамваями.
Збільшення фінансування автобусних маршрутів в Одесі
Як повідомляє Novyny.live: В Одесі планується збільшення фінансування автобусних маршрутів, які замінюють трамваї та тролейбуси, на 52,5 млн гривень через нестабільну роботу електротранспорту. Бюджетна комісія Одеської міської ради погодила додаткові витрати на десятки мільйонів гривень для покращення ситуації з громадським транспортом.
Використання коштів
Збільшення видатків на соціальні автобусні маршрути становитиме 52,5 млн гривень. Ці кошти будуть спрямовані на:
- оплату праці водіїв,
- закупівлю пального,
- технічне обслуговування транспорту.
Влада міста сподівається, що ці заходи допоможуть забезпечити стабільне функціонування автобусних маршрутів, що є важливим елементом громадського транспорту в умовах проблем з іншими видами електротранспорту.
Галина Савченко зазначила: "На 26-й рік, на сьогодні, а далі вже буде по ситуації. Поки що ми даємо нашому автотранспортному господарству 52 мільйони 559 тисяч гривень".
Цей крок свідчить про готовність міських властей оперативно реагувати на виклики у сфері транспорту та забезпечувати комфортні умови для мешканців міста.
Збільшення фінансування автобусних маршрутів в Одесі є відповіддю на проблеми з електротранспортом, що вказує на необхідність адаптації міської інфраструктури до нових умов. Цей крок також демонструє прагнення місцевої влади покращити якість громадського транспорту, що особливо важливо в умовах зростаючого попиту на надійні транспортні рішення серед мешканців міста. Подальші рішення щодо фінансування та розвитку транспорту можуть залежати від загальної економічної ситуації в регіоні.
Читайте також
- Зростання цін на рибу в Україні: через дефіцит анчоусів вартість може суттєво підскочити
- Міністр економіки назвав обов'язкові умови для бронювання працівників
- Доходи Трампа зросли вчетверо за рік: скільки родина заробила на криптовалютах
- Росія вперше закуповує бензин морем з Індії через дефіцит після ударів України
- Росія терміново імпортує пальне з Азії: паливна криза охопила всю країну
- Apple отримала термін до 2026 року: що вимагають від компанії в РФ

