Одеса виставляє на продаж геологічне підприємство за 34 мільйони: новий власник отримає борги.
Приватизаційний аукціон в Одесі
Як повідомляє Novyny.live: В Одесі оголошено приватизаційний аукціон на державне підприємство "Причорноморське державне регіональне геологічне підприємство". Аукціон відбудеться 29 травня 2023 року, а стартова ціна об'єкта становить понад 34,3 мільйона гривень без ПДВ. Потенційні покупці отримають можливість придбати 43 об'єкти нерухомості загальною площею понад 7,5 тисячі квадратних метрів.
Склад лота та активи підприємства
До складу лота входять чотири земельні ділянки площею понад 4 гектари. Крім того, новий власник отримає 30 одиниць транспорту та спецтехніки, включаючи:
- бурові установки
- вантажні платформи
- мікроавтобуси
- напівпричепи
- пересувні будинки
Варто зазначити, що кредиторська заборгованість підприємства перевищує 23 мільйони гривень, що може стати додатковим фактором для потенційних інвесторів.
Серед активів підприємства також є два судна, які перебувають у затопленому стані. Новий власник повинен буде погасити борги протягом шести місяців після придбання. У складі лота також передбачено чотири плавзасоби, серед яких три науково-дослідницькі судна та транспортний понтон. Виробничі бази підприємства розташовані в Одесі, Білгороді-Дністровському та Бурлачій Балці.
Аукціон на "Причорноморське державне регіональне геологічне підприємство" є важливим кроком у процесі приватизації державних активів, що надає можливість інвесторам залучити нові ресурси для розвитку підприємства.
Приватизація "Причорноморського державного регіонального геологічного підприємства" є частиною загальної стратегії України щодо оптимізації державних активів і залучення інвестицій.
Це може сприяти не лише відновленню підприємства, але й розвитку регіону в цілому, враховуючи наявність значних активів і технічного обладнання. Водночас, кредиторська заборгованість підприємства та стан деяких активів можуть вплинути на зацікавленість потенційних інвесторів, що потребує ретельного аналізу ризиків і можливостей перед участю в аукціоні.
Читайте також
- Російські мільярдери масово виводять капітали за кордон: що стало причиною
- Росіяни масово скуповують валюту на тлі дефіциту пального та зростання цін
- Російські мільярдери виводять капітали: що стоїть за масовою втечею активів
- Кабмін створив новий центр для бронювання: які зарплати стануть критичними
- Дефіцит бюджету РФ у 2026 році може сягнути рекордних 4,83 трлн рублів
- Київ витратить майже 50 млн грн на нову схему теплопостачання: що зміниться

