Одещина під енергетичним терором: четвертий удар по підстанції за війни.

Четвертий удар по підстанції Одещини
Четвертий удар по підстанції Одещини Фото: Novyny.live

Енергетичний терор в Одещині

Як повідомляє Novyny.live: Одещина зазнає енергетичного терору, оскільки 23 лютого ворог повторно вдарив по об’єкту генерації світла. Це вже четвертий обстріл цієї підстанції з початку повномасштабної війни. За останні три доби внаслідок ворожих обстрілів три підстанції області зазнали значних уражень, що ускладнює ситуацію з енергопостачанням у регіоні.

У Чорноморську, де мером є Василь Гуляєв, критична інфраструктура працює на генераторах. Водопостачання у місті здійснюється за графіком, що свідчить про серйозні проблеми з енергозабезпеченням. Енергосистема в Одесі залишається складною, і для її стабілізації застосовуються аварійні відключення.

Ситуація з водопостачанням та Пунктами Незламності

Крім того, 21 лютого було зафіксовано удар по енергетичній інфраструктурі Одеси. У зв'язку з цими подіями частина Пересипського району Одеси залишалася без води з 09:20 до 23:30. У Чорноморську для мешканців функціонують Пункти Незламності, розташовані за адресами:

  • проспект Миру, 33 (міська рада)
  • вулиця Віталія Шума, 4 (лікарня)
  • вулиця Віталія Шума, 66 (ДСНС)

Ситуація в регіоні залишається напруженою, і жителі продовжують адаптуватися до нових умов в умовах енергетичної кризи.

Обстріли енергетичної інфраструктури Одещини мають серйозні наслідки для місцевого населення, яке стикається з нестачею електрики та води. — Джерело: місцеві новини

В умовах військових дій, які тривають, важливість стабільної енергосистеми стає критичною для нормального функціонування міських служб і забезпечення життєдіяльності населення. Пункти Незламності, які організовані в Чорноморську, є важливим елементом підтримки жителів під час кризових ситуацій, проте їхня ефективність залежить від загальної безпеки та стабільності енергопостачання в регіоні.


Читайте також

Реклама