Окупанти атакували Запорізький район: постраждала однорічна дитина.

Окупанти атакували Запорізький район: постраждала однорічна дитина
Окупанти атакували Запорізький район: постраждала однорічна дитина Фото: inkorr.com
За даними Главкому, російські війська нанесли чотири удари по селищу Малокатеринівка. У результаті обстрілу постраждав однорічний хлопчик. Очільник Запорізької ОВА Іван Федоров підтвердив цю інформацію.

Дії медиків та наслідки ударів

Як повідомляє inkorr.com: Медики вже надали необхідну допомогу пораненій дитині. Внаслідок атаки виникла пожежа в кількох житлових будинках. Декілька приватних осель отримали значні пошкодження, а також постраждали розташовані поряд господарські споруди.

Ситуація в Малокатеринівці

Напруга в Малокатеринівці зросла через агресивні дії російських військ, які призвели до травмування безневинної дитини. Пошкодження житлових будівель свідчить про жорстокість воєнних дій і підкреслює необхідність міжнародної реакції на такі жахливі події.

Ця ситуація ще раз наголошує на трагічних наслідках війни для цивільного населення. Міжнародна спільнота повинна зосереджувати увагу на захисті прав людей у зонах конфлікту та активізувати зусилля щодо запобігання подібним атакам у майбутньому.


Читайте також

Реклама