Ворог просунувся на Харківщині та в Покровську: оновлена карта боїв від DeepState.
Як повідомляє ТСН: Ворог продовжує активні дії на Харківщині та у Покровському напрямку — зокрема, у Вовчанську, Покровську, а також поблизу селища Вільча в Чугуївському районі.
Аналітики DeepState оновили інтерактивну карту бойових дій, зафіксувавши зміни в лінії зіткнення на кількох ділянках фронту.
Основні зміни на мапі
Згідно з останніми даними, активність ворога на Харківщині призвела до просування окупантів у місті Вовчанськ, де тривають запеклі вуличні бої. Також активність ворога відзначена в районі населеного пункту Вільча.
На Донеччині, у Покровському напрямку, ситуація залишається вкрай напруженою. Аналітики фіксують рух противника у самому Покровську.
Раніше головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський зазначав, що, незважаючи на шалений тиск, українські воїни утримують свої позиції в районі Покровсько-Мирноградської агломерації.
Оборона Покровська та Мирнограда на Донеччині продовжується, проте агломерація вже третій місяць перебуває в умовах оперативного оточення.
Ситуація на фронті залишається складною, з подальшими загрозами з боку окупантів. Незважаючи на це, українські сили продовжують відстоювати свої позиції, покладаючись на вишкіл та стійкість кожного бійця. Події на цих ділянках фронту відіграють важливу роль у загальному контексті конфлікту, і подальший розвиток ситуації буде уважно моніторити як військові аналітики, так і суспільство.
Читайте також
- СБУ перехопила документ РФ, який спростовує удар дронів по автобусу з білорусами
- Рада відхилила сім постанов щодо бюджету-2026: що зміниться для безпеки та енергетики
- Трамп на G7 запропонував підтримку України в обмін на допомогу з Іраном
- Віце-президент США Венс випустив книгу про віру: про що він написав
- Верховний Суд остаточно відмовив Вовку в поновленні: чи є ризики для реформ
- Втеча чиновників із Криму до 21 червня: що відомо про евакуацію

