Окупанти вдарили КАБом по Харкову: є влучання.
14.09.2024
2473
Журналіст
Шосталь Олександр
14.09.2024
2473
Російські загарбники вдарили по Харкову керованою авіаційною бомбою
Рано-вранці 14 вересня російські загарбники вдарили по Харкову керованою авіаційною бомбою (КАБ). Про це повідомив мер міста Ігор Терехов.
За попередніми даними, влучання зафіксоване в Холодногірському районі Харкова.
«Удар КАБом по Харкову. Попередньо, маємо інформацію про приліт по Холодногірському району», – зазначив міський голова.
Дані щодо постраждалих та руйнувань уточнюються.
Нагадаємо, що перед тим Повітряні сили ЗСУ попереджали про загрозу застосування противником авіаційних засобів ураження у прифронтових областях.
Нагадаємо, що в Києві в ніч на 14 вересня було чутно звуки вибухів. Згодом стало відомо, що в Оболонському районі столиці уламки БпЛА впали на територію комунального підприємства, пожежі немає.
До слова, цієї ночі вибухи пролунали також і в Одесі.
Читайте також
- Удар РФ по багатоповерхівці у Харкові: безпілотник влучив у фасад на 22-му поверсі
- Ударний дрон влучив у багатоповерхівку в Харкові: деталі атаки
- 21 червня РФ атакувала Харків безпілотниками: влучання у ТРЦ Салтівського району
- Нові атаки РФ на п'ять областей України: є загиблі та поранені
- Удар "Молнії" по багатоповерхівці в Харкові: вибиті вікна, постраждалих немає
- Ракетний удар по Харкову 20 червня: дев’ятеро поранених та загибла

