Ольга Горбачова знову розлучилася з Юрієм Нікітіним: як поділять доньок.

Розлучення Горбачової та Нікітіна
Розлучення Горбачової та Нікітіна Фото: Glamurchik — Шоу-біз

Ольга Горбачова про розлучення з Юрієм Нікітіним

Як повідомляє Glamurchik — Шоу-біз: Ольга Горбачова, українська співачка, ведуча та менторка, розповіла про своє друге розлучення з музичним продюсером Юрієм Нікітіним. Пара має двоє доньок: Поліну та Серафиму. Поліна навчається в університеті в Нью-Йорку, тоді як Серафима проживає разом з Ольгою.

Юрій Нікітін також мешкає та працює у Нью-Йорку. Ольга зазначила, що в обох випадках розлучення вона відмовилася від офіційних аліментів.

“Ні минулий раз, ні цей раз я не подавала на аліменти,” – підкреслила Горбачова.
Вона висловила бажання, щоб стосунки між колишніми партнерами регулювали "двоє дорослих і адекватних людей".

“Ми просто так домовились,” – додала вона. Ситуація навколо спільної опіки над доньками залишається стабільною, і батьки намагаються підтримувати здорові стосунки заради дітей.

Важливість конструктивних відносин

Ця ситуація підкреслює важливість збереження конструктивних відносин між колишніми партнерами, особливо коли мова йде про дітей. Відмова від аліментів та бажання регулювати спілкування на основі взаємоповаги свідчить про зрілість обох батьків у цьому питанні. Ольга Горбачова та Юрій Нікітін демонструють, що навіть після розлучення можна зберегти стабільний родинний зв’язок заради дітей.


Читайте також

Реклама