Опитування Reuters/Ipsos: перевага Гарріс над Трампом скорочується.
Віце-президентка Камала Гарріс випереджає Дональда Трампа у популярності - опитування
За результатами нового опитування Reuters/Ipsos, віце-президентка Камала Гарріс випереджає республіканця Дональда Трампа у популярності на трохи більше трьох відсоткових пунктів. Зокрема, 46% респондентів проголосували за Гарріс, тоді як лише 43% підтримують Трампа.
Багато з опитаних вважають економіку головною проблемою для країни. Також 44% віддають перевагу підходу Трампа до вирішення питання "вартості життя", тоді як 38% підтримують Гарріс у цьому питанні.
Більшість респондентів вважають вартість життя найважливішою економічною проблемою. Водночас, Трамп має більшу підтримку в ринку праці, податках та покращенні фінансового становища. Однак, 42% виборців вважають Гарріс кращим кандидатом для вирішення розбіжностей між багатими і середніми американцями, проти 35%, які підтримують Трампа у цьому питанні.
Занепокоєння щодо імміграції також збільшує підтримку Трампу. Близько 53% респондентів вважають, що "незаконні мігранти є загрозою для громадської безпеки", порівняно з 41%, хто не погоджується з цим. У попередньому опитуванні ці показники були більш розділені.
За підсумками шести опитувань Reuters/Ipsos, Гарріс випереджала Трампа протягом року. Останнє опитування показало перевагу Гарріс над Трампом у кількох відсоткових пунктах - 47% проти 45%. Важливо зазначити, що уже дві третини виборців, які можуть голосувати, взяли участь у президентських виборах 2020 року.
Більшість опитаних вважають, що Гарріс має більші розумові здібності ніж Трамп. Зокрема, 55% погоджуються з твердженням, що вона "розумово гостра і здатна впоратися з викликами", тоді як 46% стверджують те саме про Трампа.
Нагадаємо, що не думка всіх виборців вирішує результати Виборчої колегії по штатах. Проте, результати опитувань свідчать про рівноправну боротьбу Гарріс і Трампа у важливих штатах, багато результатів знаходяться в межах статистичної похибки.
Читайте також
- Байден хотів запросити Україну до НАТО, але передумав: у Bloomberg назвали причину
- Польські фермери почали протест на кордоні з Україною: скільки триватиме страйк
- Зеленський: Росія повинна відчувати наслідки розширення війни
- Реформа МСЕК: як пройти переогляд інвалідності за новими правилами
- Україна закликала партнерів передати системи, здатні збити ракети типу "Орешник"
- У північнокорейських ракетах, якими Росія атакує Україну, знайшли американські деталі — CNN