Орбан блокує 90 млрд євро для України: антиукраїнська кампанія на тлі падіння рейтингу.
Антиукраїнська кампанія Віктора Орбана
Як повідомляє TSN.ua: Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан розпочав антиукраїнську кампанію на тлі падіння власного рейтингу, блокуючи 90 млрд євро допомоги Україні. Його риторика посилилася через загрозу історичної поразки на виборах, які відбудуться 12 квітня, а також через аварію на нафтопроводі «Дружба».
Однією з причин, чому Орбан блокує допомогу Україні, є оприлюднене 25 лютого незалежне опитування, яке показало відставання партії Орбана на 20 пунктів. Це викликало необхідність зміцнити свою політичну позицію в умовах зростаючої опозиції. 24 лютого Орбан звернувся до опозиції в парламенті, висловивши свої претензії щодо підтримки України, заявивши:
“Ви всі стали на бік українців проти власної батьківщини”.
Звинувачення Орбана на адресу України та Європейського Союзу стали частиною його стратегії. Він продовжує підкреслювати, що підтримка України суперечить національним інтересам Угорщини. У свою чергу, прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас прокоментувала ситуацію, зазначивши:
“Це дуже, дуже прикро”.
Вплив аварії на нафтопроводі «Дружба»
Аварія на нафтопроводі «Дружба», яка сталася 3 березня, також вплинула на ситуацію в регіоні. Не очікується відновлення постачання, що додає додаткового тиску на енергетичну безпеку Угорщини. В умовах політичної напруги Орбан заявив 25 лютого про посилення захисту енергооб’єктів, намагаючись заспокоїти громадськість.
Вибори в Угорщині 12 квітня наближаються, і Орбан бореться за політичне виживання. Його дії, включаючи розгортання військ в Угорщині, свідчать про готовність до рішучих кроків у разі загрози з боку опозиції. Політична ситуація в країні залишається напруженою, і події найближчих тижнів можуть суттєво вплинути на подальший розвиток подій.
Ситуація в Угорщині свідчить про зростаючу політичну напругу в країні, яка може мати значні наслідки не лише для внутрішньої політики, але й для відносин з Україною та Європейським Союзом. Блокування допомоги Україні в контексті передвиборчої кампанії Орбана може вказувати на спробу маніпулювати громадською думкою, використовуючи націоналістичну риторику. Вибори 12 квітня стануть важливим тестом для політичного курсу Угорщини та її подальших дій на міжнародній арені.
Читайте також
- Орбан наказав викрасти конвой Ощадбанку: що відомо про силову операцію в Угорщині
- Орбан особисто керував рейдом на інкасаторів Ощадбанку: що відомо
- Орбан отримає посаду в ООН заради імунітету: що відомо
- Угорщина висунула 11 вимог до України: Мадяр назвав умову зустрічі із Зеленським
- Єврокомісія відкриває перший кластер переговорів для України 16 червня
- Угорщина звинуватила Україну в атаках на “Турецький потік”: що загрожує енергобезпеці

