Орбан заявив, що Росія виграла війну в Україні: реакція та контекст.
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що за його думкою, Росія вже "виграла" війну в Україні. Це було сказано перед самітом президента США Дональда Трампа і глави РФ Володимира Путіна на Алясці. Таку заяву зробив Орбан у інтерв'ю угорським ЗМІ, які цитують Reuters.
Що сказав Орбан про війну в Україні
Прем'єр-міністр Угорщини вважає, що Україна дійсно програла війну, а Росія перемогла. Йому здається, що це важливо визнати і для Заходу, який підтримує українців. Орбан стверджує, що Європа втратила можливість впливати на розвиток подій і спілкуватися з Путіним через президентство Байдена.
"Якщо ти не сидиш за столом переговорів, ти в меню", — цікаво зауважив прем'єр-міністр.
Орбан також висловив свою позицію проти спільної заяви ЄС щодо України, вважаючи її неефективною і недоцільною. Також він розповів, що раніше консультувався з Трампом щодо можливостей перемоги України над Росією.
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зробив контроверсійну заяву щодо війни в Україні, стверджуючи, що Росія вже перемогла. Він також висловив свою позицію щодо взаємодії з Росією та міжнародним співтовариством, сказавши, що без місця за переговорним столом важко мати вплив.Читайте також
- Угорщина виступила проти пришвидшеного вступу України до ЄС: що відомо
- Орбан застеріг ЄС від поспіху з Україною: що не так із переговорними кластерами
- ЄС погодив старт переговорів з Україною: Угорщина зняла вето після зміни прем'єра
- Орбан залишається лідером «Фідес» після поразки на виборах: що вирішив з’їзд
- Орбан переобраний лідером “Фідес” у Будапешті: 729 голосів делегатів
- Зустріч Зеленського та Мадьяра: Україна отримала позитивні сигнали щодо нормалізації відносин

